Wczytuję dane...
Model: J85
Kod producenta: 5415N6060002
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: mio
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Najlepsza jakość obrazu – czujnik STARVIS CMOS klasy premium

Rejestrator MiVue™ J85 jest wyposażony w wysokiej jakości matryce STARVIS CMOS, która zapewnia doskonały kontrast oraz jasna i bogata kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy tez przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

Doskonała łączność – wbudowany moduł WiFi

Można od razu wykonywać kopie zapasowa filmów na smartfonie lub udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue™ Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue™ J85 jest zawsze aktualne, a szybkość transferu danych maksymalna.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – kamera ostrzega przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue™ J85 został wyposażony w dane o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie i jak szybko możesz jechać. Baza aktualizowana jest darmowo i dożywotnio przez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue™ J85 ma funkcje głosowego ostrzegania o przekroczeniu prędkości, wiec zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

Wbudowany moduł GPS – rejestruje lokalizacje i prędkość jeśli tylko tego chcesz

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaka opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów dostępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy prędkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwolona prędkość na drodze.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

Nagła zmiana w ruchu lub nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek: gdy wbudowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) – Twoje dane są bezpieczne.

Bez cienia wątpliwości – rozdzielczość 2,5K QHD 1600p i do 60 FPS

Kamerka nagrywa materiał w dzień i w nocy. Szeroki kat widzenia kamery 150° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy szczegół na drodze. Twoja podróż nagrywana jest w jakości 2,5K QHD 1600p, dzięki czemu zostanie zapisany każdy szczegół i każda sekunda. Rejestracja obrazu w 60 klatkach na sekundę (FPS) pozwali uchwyć poszukiwany szczegół jak np. tablice rejestracyjne z znacznie lepsza dokładnością niż w standardowych kamerach rejestrujących jedynie 30 FPS.

Nie przeszkadza w prowadzeniu

Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue™ J85 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Stworzona dla Twojego bezpieczeństwa – zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Dzięki zaawansowanym i wbudowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera posiada systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy oraz Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki zaawansowanym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue™ J85 przechodzi w tryb parkingowy automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu lub dojdzie do uderzenia (przeciążenie). dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność ze ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Widzisz wszystko dookoła – współpraca z kamerka tylna

Stwórz swój własny zestaw: wideorejestrator MiVue™ J85 jest kompatybilny z kamerka tylna MiVue™ A30. Takie połączenie zapewnia, że Twoja podróż zostanie zapisana pod każdym katem. Po podłączeniu MiVue™ A30 na karcie pamięci automatycznie zapisywane są filmy z kamery przedniej i tylnej.

Funkcje

 • Kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych — specjalna konstrukcja sprawiająca ze kamera staje się prawie niewidoczna w aucie.
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 – pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS – zapewnia szczegółowe nagrania, doskonały kontrast oraz jasna i bogata kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie do 60 klatek na sekundę (FPS) sprawia ze masz dwa razy większa szanse uchwycić konkretny szczegół na filmie
 • Wbudowane WIFI — łatwe przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • Szeroki kąt widzenia 150° — uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej, szklanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższa jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • Wbudowany moduł GPS — automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS — FCWS (układ ostrzegania przed kolizja z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go (informuje ze pojazd przed nami ruszył).
 • 3- osiowy czujnik G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia.
 • Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości.
 • Kamera tylna (MiVue™ A30) dostępna opcjonalnie
 • Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB pojemności.
 • Aktualizacja WIFI OTA — do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych.
 • Komunikaty głosowe — kamera informuje głosowo o wszelkiego rodzaju ostrzeżeniach, aby kierowca nie odrywał wzroku od drogi

* Udostępnianie oraz transmisja wideo na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo zezwala na takie działania.

** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.

*** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary: 100 x 38.80 x 34 mm
 • Waga: 79 g
 • Rozdzielczość nagrywania: 2.5K QHD 1600p
 • Wysokiej jakości szklane soczewki: 6G+1 IR
 • Format nagrywania: .MP4 (H.264)

Zawartość opakowania

 • Kamera Mio MiVue™ J85
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)