Wczytuję dane...
Formularz reklamacyjny
W tym miejscu możecie Państwo szybko i skutecznie złożyć reklamację na zakupiony u nas produkt.
 

*pola obowiązkowe

Złożenie reklamacji potwierdzimy niezwłocznie, lecz nie dłużej niż w 72h.

Reklamację rozpatrzymy do 14 dni. Po rozpatrzeniu zostaniecie Państwo poinformowani oddzielną wiadomością. Datą zgłoszenia reklamacji jest data złożenia formularza.

Szczegółowe informacje dotyczące metod składania reklamacji są opisane szczegółowo w Regulaminie sklepu oraz w zakładce "Reklamacje i Zwroty".

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest CLICK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ TECHNIKALIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Michała Spisaka 66, 02-495 Warszawa); wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000696105; sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; NIP: 5223100899; REGON: 368339740, adres poczty elektronicznej: sklep@technikalia.pl - zwana dalej „Administratorem” i będąca jednocześnie Usługodawcą Sklepu Internetowego i Sprzedawcą. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności.