Wczytuję dane...
Newsletter

Korzyści płynące z zapisania się do naszego newslettera:
- jako pierwszy dowiesz się o promocjach w sklepie,
- otrzymasz atrakcyjne kupony rabatowe,
- będziesz na bieżąco informowany o nowościach dostępnych w sklepie,
- zostaniesz poinformowany o najnowszych video testach i recenzjach sprzętu,
- będziemy Ci podsyłać ciekawe artykuły dotyczące najnowszych technologii.

Zapisanie się do naszego newslettera zajmie Ci dosłownie kilka sekund.
Jedyne co musisz zrobić to wpisać swój adres e-mail w polu znajdującym się na dole strony głównej i kliknąć Zapisz. Subskrybentem możesz również zostać rejestrując się do naszego sklepu.
Zapisanie się do newslettera jest w pełni darmowe.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności sklepu internetowego.

Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Chcemy abyś był na bieżąco z tym co dzieje się w naszym sklepie. Dążymy do tego aby wiadomości zawierały interesującą treść i ciekawy wygląd. Newsletter będzie wysyłany systematycznie, jednak nie częściej niż raz na tydzień. Nie chcemy zapychać Tobie skrzynki mailowej zbędnym spamem.

Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy, że prześlesz na nasz adres e-mail krótką informację odnoście swojej decyzji.