Wczytuję dane...
O nas

O nas

Sklep internetowy www.technikalia.pl zajmuje się sprzedażą produktów elektronicznych w ośmiu głównych kategoriach: Komputery i tablety, Telefony i GPS, Strefa gracza,  Telewizory i RTV, Foto i kamery, Sport i zdrowie, AGD, Inteligentny dom. Wciąż poszerzamy naszą ofertę sprzedaży. Znajdziesz u nas produkty zarówno przodujących marek jak i firm, które dopiero od niedawna są na polskim rynku. Dzięki nam wyposażysz swoje biuro, dom czy samochód w najnowsze technologie za przyciśnięciem jednego przycisku potwierdzającego złożenie zamówienia.

Postaraliśmy się, aby poruszanie się po sklepie było intuicyjne i proste, jednak na wszelki wypadek stworzyliśmy szereg artykułów, które powinny pomóc w obsłudze sklepu. Znajdziesz je w zakładce Pomoc, umieszczonej na dole sklepu.

Tak, jak w każdym sklepie internetowym możesz złożyć u nas zamówienie po zarejestrowaniu się w systemie i utworzeniu swojego indywidualnego konta. Dzięki temu masz możliwość szybkiego sprawdzenia statusu zamówienia i historii swoich dotychczasowych zakupów. Dodatkowo nie będziesz musieć wpisywać każdorazowo swoich danych potrzebnych do wysyłki czy wypisania faktury. Dla osób, które chcą u nas zrobić zakupy jednorazowo idziemy naprzeciw i dajemy możliwość złożenia zamówienia bez potrzeby rejestracji.

Zachęcamy również do zapisania się do newlettera. Poza specjalnymi promocjami i rabatami nasi Subskrybenci mogą liczyć na informacje o nowościach rynkowych i testach realizowanych przy współpracy z telewizją internetową technikalia.tv. Możesz zapisać się do naszego newslettera bezpośrednio na stronie głównej sklepu lub przy okazji rejestracji (poprzez zaznaczenie opcji: Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres e-mail).

Sklep internetowy Technikalia - telefony, komputery, foto, kamery, gry, GPS, AGD, RTV Szeroki wybór produktów, szybka dostawa, atrakcyjne ceny, wideo-recenzje Sprawdź naszą ofertę i kup już dziś. Szczególnie polecamy: Kamery sportowe sklep, nianie video, tania lodówka, tania pralka, telefony dla seniora sklep, video rejestrator sklep oraz setki innych produktów w najlepszych cenach.


Właścicielem sklepu jest firma Technikalia Sp. z o.o. Sp. k.,
która przy realizacji projektów współpracuje z MIT MEDIA sp. z o.o.

Przykłady:
- miesięcznik mobilnych technologii „Mobility" poświęcony urządzeniom i aplikacjom mobilnym;
- MobilityNews.pl na łamach którego zamieszczane są informacje o nowościach produktowych i testy z zakresu nowych technologii jak aplikacje i usługi operatorów telefonii komórkowych, urządzenia mobilne czy produkty health care;
- internetowa telewizja Technikalia.tv gdzie publikowane są materiały na pięciu kanałach tematycznych: Recenzje, Relacje, Rozmowy, Technotydzień i Gwiazdy Testują;
- coroczna Gala Mobility Trends na której są przyznawane prestiżowe statuetki „Złoty Bell" w ponad 20 kategoriach z dziedziny nowych technologii;
- targi Mobility Days na których prezentują się producenci, dystrybutorzy, importerzy, deweloperzy aplikacji i systemów mobilnych, sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawiciele firm związanych z sektorem IT i Telekom.
Dodatkowo firma ściśle współpracuje z agencją PR-ową 4Publicity, która zajmuje się działaniami wizerunkowymi, kampaniami reklamowymi i kojarzeniami biznesowymi.