Mamibot PIONA BLUE odkurzacz pionowy

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
467,00 PLN
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: mamibot
mamibot
Produkt dostępny!
10 szt.
Zadzwoń i zamów
+48 886 600 000
Gwarancja/ Opis

Neebo PIONA to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, przeznaczony do usuwania brudu i kurzu ze wszystkich rodzajów powierzchni (drewniana podłoga, panele drewnopodobne, wykładzina, płytki, linoleum). Robot stanowi alternatywę dla takich urządzeń jak: Dyson v6, Dyson v8, Philips Powerpro Aqua, czy Elektrolux Ultrapower. Możesz więc mieć odkurzacz równie dobrej jakości w znacznie niższej cenie. Zapomnij o uciążliwym rozwijaniu kabla, szukaniu gniazdka i przepinaniu wtyczki. Dzięki Neebo PIONA odkurzanie jest znacznie prostsze i szybsze. Przekonaj się o tym już dziś! 

Poznaj zalety naszego robota:

Czas pracy PIONY to nawet 40 minut, a więc tyle, ile potrzebujesz, aby sprzątnąć większe mieszkanie lub średniej wielkości biuro. Robot sprawdzi się zarówno podczas dokładnych, weekendowych porządków, jak i na co dzień - do usuwania niewielkich zabrudzeń bądź piasku i błota naniesionego z podwórka.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Neebo PIONA waży zaledwie 1,2 kg, co sprawia, że jest jednym z najlżejszych tego rodzaju urządzeń w swojej klasie. Cena robota jest przy tym ponad dwukrotnie niższa w porównaniu z popularnymi modelami odkurzaczy, dostępnymi na rynku. Kupując PIONĘ, możesz mieć pewność, że wybierasz dobrej jakości odkurzacz w świetnej cenie. 

Urządzenie doskonale nadaje się do usuwania brudu i kurzu z samochodu, zasłon, schodów oraz kątów i trudno dostępnych miejsc. Z łatwością dotrzesz we wszystkie zakamarki bez konieczności schylania się. W razie potrzeby możesz skorzystać z opcji odkurzania ręcznego i zebrać brud także z tych miejsc, do których nie będziesz mieć dostępu, sprzątając tradycyjnym odkurzaczem.

Decydując się na zakup Neebo PIONA, wybierasz wygodę oraz komfort użytkowania. Robot został wyposażony w przycisk turbo, dzięki któremu możesz dwukrotnie zwiększyć siłę ssania i pozbyć się uporczywych lub większych zabrudzeń. 

Opróżnianie zbiornika na nieczystości jest dziecinnie proste - wystarczy nacisnąć jeden guzik. Odkurzacz pionowy bezprzewodowy ładuje się w ok 4 godziny, a wygodna stacja dokująca zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu możesz ją zainstalować nawet w małym pomieszczeniu lub kącie mieszkania.

W pakiecie z odkurzaczem Neebo PIONA otrzymasz zestaw akcesoriów i szczotek, które pozwolą ci w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. 

Poznaj zalety NEE.BO PIONA
Tryb Turbo
Większa siła ssania pozwala usunąć uporczywe zabrudzenia
Wygodna stacja dokująca
Zmieści się w kącie,dlatego oszczędzasz miejsce
Najlżejszy robot w swojej klasie
Wygoda odkurzania
Nie musisz się schylać, aby dotrzeć we wszystkie kąty
Odkurzcz ręczny
Pozwoli Ci usunąć brud w nietypowych miejscach
Zestaw akcesoriów
Wraz z odkurzaczem otrzymasz komplet szczotek
Uniwersalne urządzenie
Łatwe opróżnianie pojemnika
Wydajna bateria
Czas pracy

40
min

Czas ładowania

4
godziny

Usunie brud w kątach
Dotrzesz nim we wszystkie zakamarki
Odkurzy schody
Odkurzy w samochodzie
Doskonały do dywanów oraz podłóg
 

Czas ładowania 4-5godz.
Moc 120W
Czas pracy 40min
Wielkość pojemnika 500ml
Głośność 65Db
Bateria 2200mAh
Ssanie 7 kPa
Napięcie 22.2V
Filmy video
Opinie Klientów