Wczytuję dane...

System alarmowy Blaupunkt SA2700 KIT

średnia: 4.0  ocen: 2
Cena:
249,00 PLN
Bezprzewodowy system alarmowy Blaupunkt SA 2700 zapewniający niezawodną ochronę przed włamaniem wchodzi na polski rynek. Łatwość montażu i obsługi sprawia, że z zestawem Blaupunkt każdy może zabezpieczyć dom w prosty i niedrogi sposób. Systemem alarmowym SA 2700 można zarządzać na trzy sposoby: w domu za pośrednictwem panelu kontrolnego, na zewnątrz przy użyciu pilota lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie dzięki dostępnej w wersji iOS i Android bezpłatnej aplikacji Connect2Home.
Model: SHSA2700KITBP
Kod producenta: SA2700 KIT
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: blaupunkt
blaupunkt
Produkt dostępny!
100 szt.
Zadzwoń i zamów!
+48 503 910 887
Gwarancja / Opis

System alarmowy Smart GSM Alarm SA 2700 KIT

Bezprzewodowy system alarmowy Blaupunkt SA 2700 zapewniający niezawodną ochronę przed włamaniem wchodzi na polski rynek. Łatwość montażu i obsługi sprawia, że z zestawem Blaupunkt każdy może zabezpieczyć dom w prosty i niedrogi sposób.

Zalety systemu alarmowego Blaupunkt SA 2700:

  • Efektywnie i profesjonalnie zabezpieczysz swój dom przed włamaniem i pożarem
  • Głośna syrena alarmowa odstrasza włamywaczy
  • Mobilne powiadomienia o krytycznej sytuacji na telefon komórkowy
  • Prosty w instalacji, bezprzewodowy i przyjazny dla użytkownika
  • Darmowa aplikacja Connect2Home do zainstalowania na smartfonie
  • Możesz bezprzewodowo podłączyć do 30 urządzeń
  • System działa w oparciu o dowolną kartę SIM

Co sprawia, że bezprzewodowy system alarmowy jest tak bezpieczny?

Możesz bez trudu samodzielnie zainstalować zestaw SA 2700, bez konieczności zatrudniania profesjonalnej ekipy, kładzenia kabli i prowadzenia prac remontowych, które pochłoną więcej czasu i pieniędzy niż to warte. Zabezpieczysz swój dom w kilku krokach. Wszystkie części wchodzące w skład systemu alarmowego, takie jak bezprzewodowe wykrywacze ruchu i czujniki na okna/drzwi są wydajne i solidne. System Blaupunkt jest również odporny na próby manipulacji z zewnątrz. Wbudowane zabezpieczenia w panelu kontrolnym i akcesoriach nie pozwolą włamywaczom na rozbrojenie systemu. Alarm uruchomi się natychmiast w razie próby usunięcia któregoś z komponentów siłą. Próby przerwania łączności bezprzewodowej również rozpoznane, co spowoduje uruchomienie alarmu, jak tylko zostaną wykryte zakłócenia. Bezprzewodowy zasięg do 300 m i możliwość rozbudowania systemu o kolejne komponenty (do 30 łącznie) pozwala ochraniać nawet duże obiekty i budynki złożone z wielu pomieszczeń. Nawet w razie awarii prądu zapasowa bateria będzie zasilać system jeszcze przez około 18 godzin.

Zawsze wiesz, co się dzieje, dzięki mobilnym powiadomieniom

System alarmowy poinformuje Cię za pośrednictwem komunikatu głosowego lub SMS, gdy tylko wykryje próbę włamania. Dzięki temu, nawet będąc w drodze lub na wakacjach, wiesz, co się dzieje w Twoim domu i możesz zdalnie podjąć odpowiednie kroki. Możesz podać do 6 różnych numerów telefonicznych, na które będą przychodziły komunikaty alarmowe, tak by mieć pewność, że nie zostaną one przeoczone. Jeśli wybierzesz powiadomienie głosowe, masz możliwość nagrania własnej 30-sekundowej wiadomości. Idealne połączenie dla wygody użytkowania: aplikacja, pilot, kontroler Systemem alarmowym SA 2700 można zarządzać na trzy sposoby: w domu za pośrednictwem panelu kontrolnego, na zewnątrz przy użyciu pilota lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie dzięki dostępnej w wersji iOS i Android bezpłatnej aplikacji Connect2Home.

Jakość ochrony na miarę niebieskiej kropki

Blaupunkt oferuje również szeroki wybór dodatkowych komponentów, o które może zostać rozbudowany system, m.in. czujniki dymu, temperatury, inteligentne gniazdka i termostaty. Dzięki temu SA 2700 może służyć nie tylko do ochrony przed włamaniem lecz także do zdalnego zarządzania domem. Pozwala kontrolować temperaturę w pomieszczeniach i sterować urządzeniami elektrycznymi przez aplikację mobilną, obniżając koszty ogrzewania i prądu.

Recenzja zestawu 

https://youtu.be/1rj_Nt6IroA

Gwarancja producenta 24 miesiące
Częstotliwość pracy 433 MHz / 868 MHz
Zasilanie 9V/1A
Zestaw zawiera Panel alarmowy GSM x 1, Czujnik na drzwi DC-S1 x 1 Czujnik ruchu PIR IR-S1L PIR x 1, Pilot RC-S1 x 1
Wymiary 209 x 136 x 22,5 mm
Zasięg 300 m
Filmy video
Opinie Klientów