Wczytuję dane...

System Alarmowy Blaupunkt SA2650 KIT

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
799,00 PLN
Model: SHSA2650KITBP
Kod producenta: SA2650 KIT
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: blaupunkt
blaupunkt
Produkt dostępny!
100 szt.
Zadzwoń i zamów!
+48 503 910 887
Gwarancja / Opis

Smart GSM Alarm SA 2650 KIT

Blaupunkt SA 2650 GSM Alarm system pomoże ochronić Twój dom. W tych niepewnych czasach potrzebujesz zabezpieczenia dla swojego mieszkania, przedsiębiorstwa czy biura. Blaupunkt oferuje godną zaufania ochronę przed włamaniem i innymi zagrożeniami. Wybierając inteligentny bezprzewodowy system alarmowy Blaupunkt SA 2650, stawiasz na niezawodną, a zarazem przyjazną dla użytkownika technologię.

Zalety systemu alarmowego Blaupunkt SA 2650:

  • Efektywnie i profesjonalnie zabezpieczysz swój dom przed włamaniem i pożarem
  • Nie ucierpi na tym Twój portfel – żadnych kosztów instalacji czy ukrytych opłat
  • Powiadomienia i aktywacji alarmu w formie powiadomień głosowych lub SMS dzięki modułowi GSM
  • Bezprzewodowa komunikacja ułatwia samodzielną instalację
  • Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz bez trudu nasłuchiwać, co się dzieje w pomieszczeniu, by wyeliminować fałszywe alarmy
  • Wygodny w obsłudze: wielu użytkowników może mieć dostęp do panelu kontrolnego systemu za pośrednictwem aplikacji lub pilota
  • Kompleksowa ochrona przed niebezpieczeństwami codziennego życia: pożarem, zalaniem, ulatnianiem gazu
  • Szeroki wybór akcesoriów
  • Nie przestaje działać nawet, jeśli nastąpi przerwa w dostawie prądu

Zdarzyło Ci się przeoczyć alarm? Z nami to Ci nie grozi, dzięki mobilnym powiadomieniom

W kryzysowej sytuacji, gdy uruchomi się alarm, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon powiadomienie głosowe lub SMS. Możesz podać do 6 różnych numerów telefonicznych, na które będą przychodziły komunikaty alarmowe, tak by mieć pewność, że nie zostaną one przeoczone. Jeśli wybierzesz powiadomienie głosowe, masz możliwość nagrania własnej 30-sekundowej wiadomości. Dzięki mikrofonowi wbudowanemu w panelu kontrolnym, możesz na żywo usłyszeć, co się dzieje i masz możliwość interwencji. Jeśli doszło do włamania, natychmiast powiadomisz policję.

Mobilne i wygodne zarządzanie systemem alarmowym dzięki aplikacji na smartfon

Instalacja i zarządzanie dokonuje się za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Connect2Home. Na całym świecie możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji Twojego systemu alarmowego. W zestawie znajduje się panel kontrolny z klawiaturą, dzięki czemu każdy może obsługiwać system w miejscu, w którym został zainstalowany. Panel może zostać umieszczony przy wejściu, by ułatwić dostęp. Moduł domowy umożliwia swobodne poruszanie się w określonych obszarach, podczas gdy pozostałe pozostają pod kontrolą systemu alarmowego. 

Ochrona przed za grożeniami dnia codziennego potrzebna od zaraz?

Możesz wybrać do 30 urządzeń, o które rozbudujesz swój system, aby zabezpieczyć dom przed ogniem, ulatniającym się gazem, czy szkodami spowodowanymi przez wodę. Zaprojektuj system zabezpieczeń dopasowany do Twoich potrzeb, korzystając z akcesoriów takich jak czujniki dymu, wykrywacze ruchu przystosowane do potrzeb posiadaczy zwierząt domowych czy wykrywacze czadu. Połączysz je bez problemu w kilka sekund za pośrednictwem zasięgu radiowego. Tym samym zwiększysz bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Prosty, wygodny i praktyczny.

Instalacja systemu jest tak prosta, że możesz bez trudu przeprowadzić ją samodzielnie. Dzięki bezprzewodowej technologii nie musisz wiercić dziur i prowadzić kabli. Staranna i zrozumiała instrukcja będzie Ci towarzyszyć w procesie instalacji.

Gwarancja producenta 24 miesiące
Częstotliwość pracy 433 / 868 MHz
Zasilanie 9V/1A
Zestaw zawiera Czujnik na drzwi/okno (DC-S1), Czujnik ruchu (IR-S1), Panel sterujący z klawiaturą (KP-S1)
Wymiary 169 x 135 x 26.5 mm
Zasięg 200 m
Temperatura pracy -10°C do 45°C
Dopuszczalna wilgotność do 85%
Opinie Klientów