Gra Xbox One Far Cry 3 Classic Edition

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
108,16 PLN
Kod producenta: GGUBIXOKHB00477
Gwarancja: 2 miesięcy
Wysyłka od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: ubisoft
ubisoft
Produkt dostępny!
27 szt.
Zadzwoń i zamów
+48 886 600 000
Gwarancja/ Opis
Opis

Far Cry 3 Classic Edition

Z dala od obszarów cywilizowanych leży pewna wyspa - miejsce bezprawia, w którym przemoc i cierpienie są na porządku dziennym, a jedyna ucieczka prowadzi przez narkotyki lub użycie broni. To właśnie tam trafiasz - zostajesz uwięziony w miejscu, w którym nikt nie odróżnia dobra od zła, w miejscu, w którym aby przeżyć, musisz grać według najtwardszych zasad.

Far Cry 3 Classic Edition po raz pierwszy w historii przenosi wyspę Rook na konsole obecnej generacji. Odkryj krwawe tajemnice wyspy i walcz z przeciwnikami; improwizuj i wykorzystuj otoczenie na swoją korzyść; wykaż się sprytem i przechytrz bezwzględnych, obłąkanych mieszkańców wyspy, by uratować swoich przyjaciół. Będziesz potrzebować czegoś więcej niż szczęście, by ujść stąd z życiem.

ULEPSZONA GRAFIKA I ROZGRYWKA
Far Cry 3 Classic Edition zostało ulepszone, aby działać płynnie na współczesnych platformach i pozwolić fanom oraz nowym graczom poznać kampanię dla jednego gracza Far Cry 3 w niezwykłych detalach.

ODKRYJ PAMIĘTNĄ FABUŁĘ I OBŁĄKANĄ OBSADĘ
Spotkaj zróżnicowaną i realistyczną obsadę bohaterów, w tym jednego z najbardziej znanych złoczyńców w historii serii Far Cry: Vaasa Montenegro. Zanurz się w głębokiej i bogatej historii, w której moralność jest kwestionowana, a nadzieja została dawno porzucona.

KONTRATAKUJ W STRZELANCE PEŁNEJ AKCJI
Skorzystaj z arsenału broni i materiałów wybuchowych, aby dołączyć do akcji i pokonać niczego nie spodziewających się wrogów z bliska, swoim nożem, albo z daleka, karabinem snajperskim.

WYSPA PEŁNA NIEBEZPIECZEŃSTW I ODKRYĆ
Odkryj otwarty wyspowy świat, równie piękny co zróżnicowany - od łańcuchów górskich po bagna i plaże z białym piaskiem. Walcz na całej wyspie, w miasteczkach, świątyniach, rzecznych portach i nie tylko.Dane techniczne

Gry i konsole

 • Data premiery: 

  2018-06-26

 • Gatunek: 

  Strzelanina

 • Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie): 

  Blu-ray

 • Obsługiwany kontroler ruchu (Tylko gry Xbox/Playstation 3/4 - pozostałe wywalić!): 

  Nie

 • Platforma (gry): 

  Xbox One

 • Tryby gry: 

  Singleplayer

 • Wersja językowa: 

  Polskie napisy

 • Wymagania sprzętowe: 

  Konsola Xbox One

 • Wymagania wiekowe: 

  18

Opinie Klientów