GARMIN zegarek vivoactive 3M EEU

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
1357,95 PLN
<p>Garmin Vivoactive 3 Music to fenomenalna propozycja dla tych, którzy nie mogą się rozstać z ulubionymi utworami podczas ćwiczeń. Smartwatch posiada szereg aplikacji sportowych, a czujnik tętna pomoże w obserwowaniu swojego organizmu i poprawianiu wyników. Warto wspomnieć, że urządzenie marki Garmin wyposażone zostało również w moduł GPS, który zarejestruje przebytą drogą podczas biegania czy jazdy na rowerze.</p>
Wysyłka od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: garmin
garmin
Produkt dostępny!
7 szt.
Zadzwoń i zamów
+48 886 600 000
Gwarancja/ Opis

Garmin Vivoactive 3 Music to fenomenalna propozycja dla tych, którzy nie mogą się rozstać z ulubionymi utworami podczas ćwiczeń. Smartwatch posiada szereg aplikacji sportowych, a czujnik tętna pomoże w obserwowaniu swojego organizmu i poprawianiu wyników. Warto wspomnieć, że urządzenie marki Garmin wyposażone zostało również w moduł GPS, który zarejestruje przebytą drogą podczas biegania czy jazdy na rowerze.

GARMIN PAY

Zegarek pozwala na dokonywanie płatności wszędzie tam, gdzie można zapłacić zbliżeniowo kartą płatniczą. Koniec z noszeniem przy sobie portfela! Dodatkowo Vivoactive 3 Music pokaże na tarczy informacje o godzinie przyjazdu zamówionego transportu z firmy Uber. Możesz też korzystać między innymi z aplikacji AccuWeather, która podpowie Ci, żebyś zabrał ze sobą parasol. 

MUZYKA ZAWSZE Z TOBĄ

Model Vivoactive 3 Music wyposażony został w pamięć wewnętrzną, która pomieści do 500 utworów muzycznych. Od teraz możesz biegać, tańczyć czy ćwiczyć na siłowni, a Twoim nieodzownym towarzyszem będzie ulubiona muzyka. Za pomocą aplikacji Garmin Express w łatwy sposób prześlesz utwory z komputera na smartwatch. I gotowe! Ruszaj!

MONITOR TĘTNA

Chcesz dowiedzieć się jaki jest Twój pułap tlenowy? Jaki miałeś puls podczas wchodzenia na czwarte piętro? Jak zachowuje się Twoje serce podczas snu? O tym wszystkim poinformuje Cię Garmin Vivoactive 3 Music z wbudowanym sensorem do nadgarstkowego mierzenia tętna. Urządzenie zapewnia dodatkowo kontakt z najbliższymi. Odczytaj wiadomości i powiadomienia z przeróżnych aplikacji. Teraz wszystko jak na dłoni na Twoim nadgarstku!

GARMIN CONNECT

Aplikacja Garmin Connect daje Ci dostęp do informacji dotyczących Twojej aktywności. Interfejs aplikacji jest niezwykle przejrzysty i prosty w obsłudze. Tuż po otworzeniu Garmin Connect zobaczysz dane o swojej ostatniej aktywności, aktualne tętno czy liczbę przebytych w danym dniu kroków. Lubisz współzawodnictwo? Rzuć wyzwanie swojemu znajomemu i zmotywuj się do osiąganie kolejnych celów.

Opinie Klientów