Szkło hartowane X+PRO dla Samsung Galaxy S8 Plus

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
109,54 PLN
115,31 PLN
Oszczędzasz 5.77 PLN
Kod producenta: AXBKSTFXPS8PBK0
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 15.00 PLN
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: benks
benks
Produkt dostępny!
6 szt.
Zadzwoń i zamów
+48 886 600 000
Gwarancja/ Opis
Opis

Ultra przezroczyste szkło, zostało stworzone przy użyciu specjalistycznych technologii.
Dzięki temu przy zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości mamy do czynienia z doskonałą przejrzystością szkła oraz idealnym przekazywaniem dotyku na wyświetlacz. Jest tylko kilka firm na świecie, które produkują szkła tak wysokiej jakości. Jedna z nich to BENKS.

Gładkie wykończenie ostrych krawędzi
Wykończenie krawędzi zostało wykonane w technologii 3D. Oznacza to, że wszystkie krawędzie szkła są gładko wykończone i bardzo przyjemne w dotyku. Ponadto ten typ wykończenia wzmacnia krawędzie szkła, dodatkowo uodparniając jest przez ukruszeniem.

Super cienkie
Benks jest jednym z liderów produkcji szkieł hartowanych dla urządzeń mobilnych. Jako jedna z nielicznych firm na świecie osiąga imponujące rezultaty w zakresie grubości szkieł. Najnowsze generacje osiągają grubość nawet 0,15mm. Parametry grubości odpowiadające poszczególnym seriom szkieł znajdą Państwo w specyfikacji technicznej produktu.

Ekstremalnie wysoka przejrzystość

Zapewnia doskonałą widoczność oraz oryginalne kolory. Doskonale przylega do ekranu i przekazuje dotyk. Efekt matowienia nie występuje w szkłach Benks, nawet po kilku latach użytkowania szkło zachowuje swoje walory wizualne, a to dzięki zastosowaniu w produkcji oryginalnego szkła AGC.

Niski wskaźnik pęknięć

Zastosowanie unikalnej technologii wykonania, zmiejsza współczynnik podatności na pękniecia szkła. Dzięki temu jest ona jeszcze bardziej wytrzymala i lepiej zabezpiecza wyświetlacz. W porównaniu do konkurencyjnych szkieł, Benks opracował techonologię, która powoduje jeszcze większą odporność na pękanie. Nie czyni to szkła niezniszczalnym, jednak z pewnościa przedłuży jego żywotność i satysfakcję użytkownika.

Szkło hartowane z powłoką olejofobową

Zastosowana w szkle powierzchnia olejofobowa zdecydowanie zmiejsza ilość pozostających na powierzchni szkła odcisków palców. Zdecydowanie poprawia to komfort użytkownia oraz utrzymuje powierzchnię szkła w czystości

Pełny zestaw do montażu szkła
We wszystkich produktach Benks znajdziesz niezbędne elementy do jego zamontowania. W twardym odpornym na uderzenia opakowaniu znajdziesz: morką ściereczkę do czyszczenia wyświetlacza przed montażem, suchą ściereczkę z mikrofibry, z logiem marki Benks. Dodatkowo w pudełku znajdziesz także niebieską folię elektrostatyczną, która przyciągnie najdrobniejsze, niewidoczne gołym okiem drobinki kurzu.Dane techniczne

Telefony i smartfony

 • Akcesoria w zestawie: 

  - Morka ściereczka do czyszczenia wyświetlacza przed montażem
  - Sucha ściereczkę z mikrofibry, z logiem marki Benks
  - Niebieska folia elektrostatyczna

 • Kolor (wyliczeniowy): 

  Przezroczysty

 • Liczba w opakowaniu jednostkowym: 

  1

 • Pasuje do: 

  Samsung Galaxy S8 Plus

 • Pozostałe parametry: 

  Materiał wykonania: Szkło hartowane AGC

 • Przekątna ekranu (urz.mobilne): 

  6,2''

 • Rodzaj folii ochronnej: 

  Szkło hartowane

 • Wymiary: 

  - Grubość szkła: 0,3 mm
  - Wymiary szkła: 6.8 x 14.9 cm

Opinie Klientów