Wczytuję dane...

Karabin Rolkowy na Strzałki Duży Magazynek 20 szt

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
102,02 PLN
Model: 5500
Sprzedanych produktów: 0
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godziny
producent niezdefiniowany
Produkt dostępny!
563 szt.
Zadzwoń i zamów!
+48 886 600 000 +48 22 247 27 77
Gwarancja / Opis

Pistolety na pianki to dynamiczna, a zarazem bezpieczna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Młodsze będą się cieszyć ze strzelania do celu, podczas gdy starsze z pewnością będą urządzały między sobą bitwy. Większość tego typu zabawek działa na zasadzie sprężania powietrza za pomocą dźwigni lub naciągu, jednakże coraz większą popularność zdobywają Karabiny Rolkowe. W ich wnętrzu znajdują dwie lub więcej rolek, które szybko się obracając wciągają piankowy pocisk, wyrzucając go przez lufę.

Rolkowy Karabin na Strzałki Piankowe to masywna, ale jednocześnie dynamiczna zabawka. Na lufie znajduje się uchwyt pozwalający na mocniejsze złapanie zabawki, natomiast tylna część składa się z kolby umożliwiającej oparcie karabinu o ramię. Wielką zaletą karabinu jest montowany od dołu duży magazynek mieszczący aż 12 piankowych pocisków. W magazynku znajduje się sprężyna, która wypycha pozostałe wewnątrz pociski ku górze, aż do głównej komory połączonej z lufą. Po prawej stronie karabinu znajduje się przycisk umożliwiający błyskawiczne usunięcie magazynku.

W skład zestawu wchodzi Karabin Rolkowy, 20 sztuk strzałek z gładkim czubkiem oraz pomarańczowy magazynek mieszczący w sobie 12 piankowych pocisków. Zabawka do działania potrzebuje 5 baterii AA - nie są dołączone do zestawu.

Wymiary zabawki:
72 cm x 30 cm x 6 cm,

Wymiary opakowania:
72 cm x 26 cm x 6,5 cm.

Opinie Klientów