Wczytuję dane...

SwellPro Splash 3 Fisherman Plus

średnia: 5.0  ocen: 1
Cena:
6999,00 PLN
Cena rynkowa: 6999.00 PLN
Splash Drone 3 to najbardziej zaawansowany wodoodporny dron, który został wyprodukowany. Jest to pierwsza w pełni zintegrowana modułowa amfibia. Nowy system kontroli lotu pozwala na niezawodne sterowanie dronem, a jego nowy system napędowy z niestandardowymi silnikami 620kv zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy mocą a wydajnością. Dzięki nowemu modułowi szybkiego zwalniania można cieszyć się maksymalną wszechstronnością. Splash drone 3 pozwala pracować we wszystkich warunkach pogodowych (zgodnie z wojskową normą MIL - STD - 810 na deszcz i śnieg. Kamerka nagrywająca w technologii 4K z gimbalem pozwala na najwyższej jakości nagrania filmów .
Model: Fisherman Plus
Gwarancja: 12 miesięcy
Sprzedanych produktów: 1
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: SwellPro
SwellPro
Produkt dostępny!
1 szt.
Zadzwoń i zamów!
+48 886 600 000 +48 22 247 27 77
Gwarancja / Opis

MODUŁOWY WODOODPORNY DRON NA KAŻDĄ POGODĘ

Splash Drone 3 to najbardziej zaawansowany wodoodporny dron, który został wyprodukowany. Jest to pierwsza w pełni zintegrowana modułowa amfibia. Nowy system kontroli lotu pozwala na niezawodne sterowanie dronem, a jego nowy system napędowy z niestandardowymi silnikami 620kv zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy mocą a wydajnością. Dzięki nowemu modułowi szybkiego zwalniania można cieszyć się maksymalną wszechstronnością. Splash drone 3 pozwala pracować we wszystkich warunkach pogodowych (zgodnie z wojskową normą MIL - STD - 810 na deszcz i śnieg. Splash Drone został zaprojektowany i wyprodukowany, aby wytrzymać działanie wiatr o sile 4 w skali Beauforta), nawet tych trudnych i to nieważne czy na lądzie, czy na morzu. Dzięki zaawansowanej, modułowej budowie można szybko dostosować się do wszystkich rodzajów w zastosowań, począwszy od filmowania, wyszukiwania i ratownictwa na wodzie, badań oceanicznych, połowów i wielu innych.

WYTRZYMAŁA WODOODPORNA RAMA Rama Splash Drone 3 jest wykonana z wytrzymałego, wzmocnionego tworzywa ABS o grubości 3 mm, zapewniającego doskonałe uszczelnienie wodne. Jego konstrukcja pozwala na zatopienie go przez dłuższy czas. Wszystkie zewnętrzne części wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną odporność na korozję od słonej wody. - Wzmocniony kadłub ABS 3 mm - Pływający - Odporny na korozję - Odpowiedni do wszystkich warunków pogodowych Splash Drone został zaprojektowany i wyprodukowany w ten sposób, aby być odporny na zarówno na wodę słodką, słoną jak i deszcz. Mimo, że może być zanurzony przez dłuższy czas, to nie oznacza, że jest przeznaczona do wykorzystania pod wodą.

WODOODPORNA KAMERA 4K Z 1-OSIOWYM GIMBALEM Nasza nowa, w pełni wodoszczelna kamera 4k, wyposażona w zintegrowany 1-osiowy gimbal zapewnia wyjątkową zdolność do uchwycenia płynnych i stabilnych zdjęć lub filmów podczas lotu lub pod wodą.

NOWY KONTROLER LOTU S3 Nowy i ulepszony sterownik lotu S3 został zoptymalizowany, aby zapewnić bezpieczny i niezawodny lot. Nieustannie sprawdza bezpieczeństwo lotu i stabilność. Dwukanałowy system GPS wykorzystuje do 24 satelitów, a także dodatkowo Glonass dla większej dokładności. Jego ulepszone osłony są dokładniejsze niż kiedykolwiek i pozwalają na korzystanie we wszystkich środowiskach. Nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, to latanie Splash drone powinno być bezstresowe.

SILNIKI WYSOKOOBROTOWE 620KV ORAZ SZYBKO MONTOWANE WIRNIKI Zupełnie nowe - wysokowydajne - gotowe na słoną wodę silniki o mocy 620kv, które zapewniają optymalną wydajność we wszystkich sytuacjach na morzu, na lądzie i w deszczu. - Wysoki i wydajny silnik 620kV - Niestandardowe i wodoodporne na słoną wodę osłony - Nowy mechanizm mocowania umożliwia bezpieczne i szybkie mocowanie napędów. Nowe i przebudowane 1242 szybko montowalne złącza śrub napędowych z włókna węglowego zapewniają dronowi zwiększoną wydajność, lepszą stabilność i niezawodność.

WSZYSTKO W JEDNYM – ZDALNY KONTROLER „ALL IN ONE" Ze względu na dużą siłę i wszechstronność wymaga dużej kontroli, opracowaliśmy w pełni zintegrowany pilot z nowo zaprojektowanymi sterownikami, aby maksymalnie ułatwić użytkowanie oraz jasny i wyraźny wbudowany 5-calowy ekran FPV, dzięki któremu można oglądać obraz na żywo i OSD bez żadnego dodatkowego osprzętu. - Elegancki i ergonomiczny wygląd - Wbudowany 5-calowy monitor LCD - 40 kanałowy odbiornik

MECHANIZM ZWALNIANIA ŁADUNKU Mechanizm zwalniania ładunku SAR jest dodatkowym modułem, który pod wieloma względami zwiększa wszechstronność drona. Dzięki pojemności ładunkowej 1 kg (max), mechanizm może być używany do przenoszenia żyłki wędkarskiej na morzu lub na jeziorze oraz opuścić przynętę w pożądanej lokalizacji. Oprócz rybołówstwa rekreacyjnego stanowi również duże wsparcie w ratownictwie wodnym, przy czym dostarcza niezbędny sprzętu ratunkowy znacznie szybciej niż konwencjonalne metody. Podobnie jak gimbal kamery, mechanizm zwalniania ładunku jest w 100% wodoodporny i posiada wodoszczelną kamerę do przesyłania wideo na żywo. Ładunek może być zwolniony precyzyjnie i w łatwy sposób przy pomocy przełącznika pilota zdalnego sterowania. - Szybki i precyzyjny mechanizm zwalniania ładunku (1KG) - Daleki dystans zwalniania przynęty podczas wędkowania - Asystent ratownictwa wodnego

MECHANIZM ZWALNIANIA ŁADUNKU

 Mechanizm zwalniania ładunku SAR jest dodatkowym modułem, który pod wieloma względami zwiększa wszechstronność drona. Dzięki pojemności ładunkowej 1 kg (max), mechanizm może być używany do przenoszenia żyłki wędkarskiej na morzu lub na jeziorze oraz opuścić przynętę w pożądanej lokalizacji. Oprócz rybołówstwa rekreacyjnego stanowi również duże wsparcie w ratownictwie wodnym, przy czym dostarcza niezbędny sprzętu ratunkowy znacznie szybciej niż konwencjonalne metody. Podobnie jak gimbal kamery, mechanizm zwalniania ładunku jest w 100% wodoodporny i posiada wodoszczelną kamerę do przesyłania wideo na żywo. Ładunek może być zwolniony precyzyjnie i w łatwy sposób przy pomocy przełącznika pilota zdalnego sterowania.

Zawartość zestawu:

● Dron Splash 3 - 1 szt.
● Kontroler bezprzewodowy - 1 szt.
● Walizka ochronna - 1 szt.
● Karbonowe śmigła (4 szt.) - 1 komplet
● Elementy podwozia (2 szt.) - 1 komplet
● Bateria 5200mAh - 1 szt.
● Ładowarka - 1 szt.
● Mechanizm spustowy ze statyczną kamerą HD - 1 szt.

Specyfikacja drona Splash 3

ParametrWartość
Waga 2380 g
Średnica 450 mm
Max. prędkość lotu 58 km/h
Max. prędkość wznoszenia 14,5 km/h
Max. prędkość opadania 11 km/h
Max. wysokość 4000 m
Bateria 4S Lipo, 5200mAh
Czas lotu 20 minut
Silniki Bezszczotkowe, 620KV 40A
Udźwig

1 kg


Specyfikacja kamery i mechanizmu spustowego PL2

ParametrWartość
Wymiary 120x70x38 mm
Waga 134 g
Max. udźwig 1 kg
Rozdzielczość kamery 800TVL (720P)
Pole widzenia

110° NTSC

Specyfikacja kontrolera Swellpro S3

ParametrWartość
Norma wytrzymałości IP 67
Waga 660 g
Bateria 2S Lipo, 1800mAh
Zasięg do 1 km
Czułość odbiornika -105 dbm
Liczba kanałów 10
Wielkość wyświetlacza 5 cali
Rozdzielczość wyświetlacza 800x480 pixeli
Jasność 500 cd/m²
W dronie Swell Pro Splash 3 zostały zaimplementowane liczne mechanizmy wspierające pilota w newralgicznych sytuacjach, gdy np. dron znalazł się poza zasięgiem kontrolerem lub jego bateria się wyczerpuje.
Monitorowanie poziomu baterii (Low Battery Alert)
Jeśli napięcie baterii w dronie spadnie poniżej 10%, kontroler ostrzeże Cię o tym, wyświetlając na ekranie informację o bezpiecznej odległości na jaką możesz odlecieć by zdążyć wrócić zanim akumulator całkowicie się rozładuje.
Automatyczne lądowanie (Auto-land)
Gdy bateria całkowicie się rozładuje, dron wyląduje delikatnie w miejscu, nad którym aktualnie przebywa.

Automatyczny powrót (Return to home)
Funkcja ta przywołuje drona Splash 3 do punktu startowego. Jest szczególnie przydatna w sytuacjach gdy stracimy zasięg lub dron zniknie z naszego pola widzenia.

Filmy video
Opinie Klientów