Wczytuję dane...

Słuchawki do TV Meliconi HP 600 PRO 3 wejścia czarne

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
349,98 PLN
Model: 497313BA
Kod producenta: 497313BA
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 5 dni
Producent: MELICONI
MELICONI
Produkt dostępny!
275 szt.
Gwarancja / Opis
HP600PRO

Najwyższa jakość niskich i wysokich dźwięków bez zakłóceń

Postaw na HP600 PRO - najwyższą jakość dźwięku technologii bezprzewodowej. Szeroki zakres przenoszenia od 20 do 20 000 Hz pozwalają cieszyć się zarówno niskimi jak i wysokimi dźwiękami.

Słuchawki odtwarzają dźwięk stereofoniczny bez żadnych zakłóceń w odległości do 100 metrów od nadajnika. Sygnał przechodzi również przez ściany i sufity.

Reguluj głośność bezpośrednio w słuchawkach

Słuchawki posiadają funkcję regulacji głośności, dzięki której idealnie dopasujesz natężenie dźwięku do swoich preferencji. Dzięki temu nasilenie dźwięku słuchawek nie jest uzależniona od urządzenia, do którego są podłączone. Będziesz mógł ciesz się czystym brzmieniem na każdym poziomie głośności bez strat na jakości dźwięku!

Regulacja głośności

Dopasowane do wszystkich TV

Na przestrzeni lat zmienia się wejście do telewizora: od analogowych, poprzez koncentryczne cyfrowe aż do cyfrowych optycznych. Niektóre marki produkują tylko telewizory z wejściami optycznymi, które są mniej podatne na zakłócenia zewnętrzne wywołane przez inne urządzenia i elementy sieci np. kable energetyczne. Zestaw HP600 PRO posiada aż trzy wejścia, dzięki czemu jest kompatybilny z każdym TV. Dzięki temu rozwiązaniu możesz używać słuchawek nawet wtedy, kiedy wymienisz swój model telewizora na nowszy.

Kompatybilny ze wszystkimi telewizorami

Gotowe do natychmiastowego użytku bez konfigurowania

Słuchawki są zaprogramowane tak, aby nie było potrzeby parowania produktu z Twoim sprzętem. Po podłączeniu do TV są gotowe do użytku. Szybkie połączenie dostępne jest również z innymi urządzeniami takimi jak dekoder, odtwarzacz DVD, Blu-ray i inne urządzenia z analogowymi lub cyfrowymi wejściami.

Natychmiast gotowe do użycia

Słuchaj ulubionej muzyki bez zakłóceń nawet przez 8 h

Dzięki zastosowaniu wysokich częstotliwości oraz aż trzech oddzielnych kanałów, korzystając z słuchawek HP600 PRO unikniesz wszelkiego rodzaju zakłóceń, będących częstym problemem w innych modelach bezprzewodowych. Dodatkowo w przypadku braku sygnału słuchawki wyłączą się automatycznie, co oznacza że po wyłączeniu TV nie musisz pamiętać o wyłączeniu słuchawek.
Słuchawki mogą pracować bez przerwy aż do 8 godzin dzięki zastosowaniu nowoczesnej baterii litowo-polimerowej. Aby ponownie je naładować wystarczy ułożyć je w stacji dokującej, która pełni również funkcję anteny. Wejdź w świat ulubionych filmów i seriali bez żadnych ograniczeń.

Do 8 godzin słuchania bez zakłóceń

Komfort i wytrzymałość

Słuchawki marki Meliconi są zadziwiająco lekkie (tylko 200g), a dzięki przemyślanej konstrukcji nie uciskają głowy - jest to bardzo ważne w przypadku długotrwałego korzystania.
Nauszniki posiadają miękkie poduszki z obiciem z ekoskóry, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Miękka tkanina pokrywa także pałąk, co bardzo poprawia komfort użytkowania, a możliwość regulacji pozwoli Ci na dopasowanie słuchawek do Twojego kształtu głowy.
Wszystkie te cechy zapewnią Ci wygodę w trakcie oglądania ulubionych filmów.

Komfortowe i wytrzymałe

Zestaw zawiera:

  • słuchawki HP
  • bazę dokującą
  • optyczny kabel audio
  • analogowy kabel audio
  • zasilacz
Włoska jakość

Parametry techniczne:

Zasięg: 100 metrów
Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz
Impedancja: 32 Ω
Wejście: cyfrowe optyczne, koncentryczne cyfrowe i analogowe(mini jack 3.5mm)
Typ transmisji: wireless RF 864-865 MHz
Maksymalna moc RF: do 10mW erp
Maksymalny czas pracy: 8 godzin
Ładowanie: baza dokująca
Wbudowana kontrola głośności tak
Dostępne kanały: 3
Opinie Klientów