Wczytuję dane...

Wzmacniacz antenowy do TV Meliconi AMP 20 LTE

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
63,00 PLN
Model: 880100BB
Kod producenta: 880100BB
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 5 dni
Producent: MELICONI
MELICONI
Produkt dostępny!
19 szt.
Gwarancja / Opis
Dane techniczne produktu:
Wzmocnienie (dB)20
Wyjścia1 IN/2 OUT
Zasilanie230 V / 50 Hz, 3W
Zakres częstotliwości40 - 790 MHz
Gwarancja2 lata

Wzmacniacz antenowy AMP 20 LTE:

Bez zakłóceń

Wzmacniacz Meliconi AMP 20 LTE wyposażony jest w filtry aby uniknąć zakłóceń z sygnałów LTE/4G/GSM dzięki czemu uzyskasz wysoką jakośc obrazu oraz dzwięku.

Sygnał wysokiej jakości

Wzmacniacz Meliconi AMP 20 LTE pozwala na optymalny odiór cyfrowych naziemnych sygnałów telewizyjnych oraz sygnałów radiowych za pośrednictwem tunera DAB. Dodaktowo wzmacnia sygnał telewizorów cyfrowych i analogowych nawet 10 krotnie, a wszystko po to by oglądanie stało się prawdziwą przyjemnością.

Dwa wyjścia

Wzmacniacz posiada dwa wyjścia dzięki czemu świetnie nadaje się do rozdzielania sygnału antenowego między dwa urządzenia.

Gwarancja jakości

Producent potwierdza jakość wykonania 2 letnią gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz markowy produkt, a nie marną chińszczyznę.


Dlaczego warto wybrać markowe uchwyty i akcesoria do telewizora firmy Meliconi?

Meliconi - najlepsze uchwyty i akcesoria do TV na świecie

Meliconi spa. to producent najlepszych uchwytów i akcesroriów do TV na świecie pod względem jakości. Jest to producent który od 50 lat jest liderem na rynku Włoskim. Każdy produkt marki Meliconi jest poddany szczegółowej kontroli jakości dlatego wybierając ten produkt masz gwarancję, że kupujesz solidny, precyzyjnie wykonany i niezawodny produkt.

Zgodność ze standardami VESA

Wszystkie uchwyty firmy Meliconi są zgodne ze standardem VESA, który określa sposób mocowania uchwytu ściennego w telewizorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz uchwyt do Twojego telewizora.

Łatwy i przyjazny montaż

Uchwyti akcesoria MEliconi zostały zaprojektowane w taki sposób, by każdy mógł je zamontować bez pomocy specjalistów.

Solidne wykonanie

Wszystkie uchwyty i akcesoria firmy Meliconi wykonane zostały na terenie UE co potwierdza ich silidne wykonanie. Stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów i posłużą długi czas.
Opinie Klientów