Wczytuję dane...

Pojemnik na baterie

średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:
61,30 PLN
Model: 5904458521696
Kod producenta: 5904458521696
Sprzedanych produktów: 0
Wysyłka od: 14.99 PLN
Realizacja zamówienia: 5 dni
Producent: adansonia
adansonia
Produkt dostępny!
38 szt.
Zadzwoń i zamów!
+48 503 910 887
Gwarancja / Opis

Kosz Battery wyróżniają:

Jedno miejsce na baterie i drobną elektronikę

Nie masz gdzie trzymać zużytych baterii? Ciągle przekładasz je z szuflady do szuflady? Dzięki naszemu pojemnikowi na baterie i drobną elektronikę będziesz miał swoje miejsce w domu i biurze na gromadzenie, aż zbierze się ich na tyle dużo, żeby zawieźć je do centrum handlowego lub na zbiórkę Elektro-śmieci.

Otwory dopasowane do rozmiarów baterii

Dzięki otworom dopasowanym do rozmiarów baterii trudno będzie wrzucić tam inne rodzaje odpadów jak i wyciągnąć te które już zostały tam wrzucone. Dziecko nie wyciągnie wrzuconych tam baterii.

Pokrywa zabezpieczająca – chroni Twoje dziecko

Trudno zdejmowana pokrywa i dopasowane otwory utrudniają dostęp dla dzieci do niebezpiecznych odpadów.

Optymalny rozmiar

Dzięki odpowiednio dobranemu rozmiarowi pojemnika (szerokość 25 cm, długość 25 cm, wysokość 34 cm) dasz radę przenieść go samemu do punktu zbiórki, a jednocześnie będziesz mógł to robić odpowiednio rzadko.

Wygodna rączka

Wygodna i wytrzymała rączka znacznie ułatwi Ci transport baterii, które są bardzo ciężkie do odpowiedniego miejsca zbiórki.

Świetnie sprawdza się w miejscach publicznych

Szczelna pokrywa powoduje, że dziecko nie będzie miało dostępu do kosza. Dlatego pojemnik świetnie sprawdza się w miejscach takich jak szkoła. Wykonanie z wysokogatunkowego plastiku czyni ten kosz bezawaryjnym i nie wymagającym żadnej dodatkowej obsługi.

Chroń środowisko, kup kosz BATTERY


Kosz do zbiórki baterii jest produktem niezbędnym w każdym domu, szkołach czy urzędach. Będzie używany codziennie w mniejszym lub większym stopniu. Dlatego warto zaopatrzyć się w produkt wysokiej jakości.

Nasze kosze, nie tylko są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia, ale przede wszystkim rozwiązują wiele problemów funkcjonalnych z którymi borykają się użytkownicy koszy konkurencyjnych.

Oferowany kosz rozwiązuje szereg problemów typowych dla pospolitych produktów tego typu. Oferuje szczelną pokrywę dzięki, której staje się bezpieczniejszy od pojemników konkurencyjnych. Masz pewność, że dziecko nie zdejmie pokrywy i nie dostanie się do niebezpiecznych odpadów.
Dane techniczne produktu:
wysokość34 cm
szerokość25 cm
długość25 cm
pojemność25 lt
waga1 kg
wykonanieplastik
/* */var google_tag_params = {ecomm_prodid: 'battery',ecomm_pagetype: 'product',ecomm_totalvalue: 39.00};/* */
Opinie Klientów