Wczytuję dane...
Model: 12411 red
Kod producenta: 12411 red
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: wham
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kosze do segregacji Sorter 25 wyróżniają

Zajmuje mało miejsca przy dużej pojemności

Sortery 25 litrów dzięki prostokątnym kształtom zajmują mało miejsca (40 cm głębokości, 19 cm szerokości, 51 cm wysokości) przy pojemności aż 25 litrów, a zestaw 3 koszy to aż 75 litrów!

Brak problemu wypadających worków, dzięki szczelnej pokrywie

Dzięki, świetnie dopasowanej pokrywie oraz specjalnemu systemowi zatrzasków "LOCK BAG" worki są zawsze na swoim miejscu, nidy nie zsunie się wraz z zapełnieniem kosza.

Świetnie sprawdza się w miejscach publicznych

Kosze doskonale sprawdzają się w domu, zakładach pracy, a także w obiektach użyteczności publicznej takich jak szkoły czy urzędy. Pojemniki świetnie sprawdzają się wszędzie tam gdzie generuję się dużo odpadów.

Domowy recykling

Zakup trzech takich koszy daje Ci możliwość stworzenia domowego Centrum Recyklingu i pełną segregację na trzy rodzajów odpadów.

Koniec pomyłek, dzięki klapom w KOLORACH SEGREGACJI

Funkcjonalne klapy zielona, żółta i niebieska dostosowane są do wymogów Unii Europejskiej. Kolor czerwony, czarny oraz brązowy dostosowane są do wymogów nałożonych na mieszkaniców Warszawy, dzięki temu w łatwy sposób posegregujesz odpady.

Naklejki, które uchronią cię przed pomyłkami

Dołączymy naklejki, które umożliwią Ci oklejenie pojemników w dowolny sposób. Kosz nie jest oznakowany przez producenta.

Łatwe czyszczenie

Pojemniki wykonane są z polipropylenu. Dzięki wysokiej gładkości materiału bardzo łatwo się je czyści, wystarczy przetrzec papierem lub spłukać wodą.

Możliwość łączenia z sorterem 50

Sorter 25 można łączyć z sorter 50. Oba sortery są tej samej wysokości, dlatego idealnie do siebie pasują. Jeśli generujesz więcej odpadów jednego typu np plastik możesz złożyć zestaw składający się z sorterów 25 i 50 litrowych.

Wybierz jakość, kup kosz Sorter 25!


kosze do segregacji są produktami niezbędnym w każdym domu, biurze, czy miejscach użyteczności publicznej. Jako, że będziesz z niego korzystać codziennie warto wyposażyć się w solidny produkt, który nie ma wad typowych dla zwykłych koszy z marketów.

Nasze kosze, nie tylko są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia, ale przede wszystkim rozwiązują wiele problemów funkcjonalnych z którymi borykają się użytkownicy zwykłych koszy do segregacji śmieci.

Oferowany kosz nie posiada wad typowych dla innych produktów tego typu. Dzięki systemowi "LOCK BAG" worki zawsze pozostaną na swoim miejscu . Kosze Sorter 25 litrów są łatwe w czyszczeniu, dzięki wykonaniu z polipropylenu, który chroni przed zabrudzeniami.

Budowa kosza jest bardzo solidna, a nawet jeśli niechcący go uszkodzisz bez trudu kupisz części zamienne, dzięki czemu produkt będzie służył ci przez długie lata.
Dane techniczne produktu:głębokość40 cmwysokość51 cmszerokość19 cmwykonaniepolipropylenkolory pokrywbrązowy/czarny/czerwony/niebieski/zielony/żółtygwarancja2 lata/* */var google_tag_params = {ecomm_prodid: 'sorter_25',ecomm_pagetype: 'product',ecomm_totalvalue: 89.00};/* */
Polecamy