Wczytuję dane...
Model: 12418 ZIELONY
Kod producenta: 12418 ZIELONY
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: wham
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
obraz 1

Dane techniczne produktu:

  • Wysokość: 51 cm
  • Szerokość: 39 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Pojemność: 50 litrów
  • Materiał wykonania: Polipropylen
  • Kraj produkcji: Wielka Brytania
  • Kolor: zielony

Sorter 50 litrów

Kosz do segregacji odpadów Sorter to idealny wybór dla każdego - oferowane przez nas dwa rozmiary (25 oraz 50 litrów) razem z pokrywami różnych kolorów gwarantują, że łatwiej niż kiedykolwiek złożysz zestaw do recyklingu idealnie dopasowany do domowych potrzeb.

Szczelne, solidne zamknięcie

Dzięki szczelnie zamykanej pokrywie oraz silnym zatrzaskom worki nigdy nie ulegają zsunięciu do wewnątrz kosza, a Ty nie musisz obawiać się o nieprzyjemne zapachy wydostające się z wewnątrz.

obraz 2

Możliwość łączenia w zestawy

Kosze Sorter pomyślane są jako idealne rozwiązanie do kompleksowego sortowania odpadów.

Dzięki pokrywom w kolorach segregacji i idealnie dopasowanym do siebie koszom o różnej pojemności, kosze Sorter pozwalają na łatwe stworzenie własnego centrum sortowania odpadów.

obraz 3

Idealny do domów i miejsc publicznych

Estetyczny wygląd, materiały odporne na warunki atmosferyczne oraz wymiary, które maksymalizują pojemność przy jak największej oszczędności miejsca.

Dzięki tym cechom, kosze Sorter sprawdzają się idealnie w każdym domu i biurze, jak również w rozmaitych miejscach publicznych.

obraz 4

Polipropylenowa budowa

Pojemniki wykonane są z najwyższej jakości polipropylenu. Dzięki wysokiej gładkości materiału bardzo łatwo się je czyści, wystarczy przetrzeć papierem lub spłukać wodą.

obraz 5
obraz 6
obraz 7
Polecamy