Sposoby płatności

Sposoby płatności
Płatności za zamówienia złożone w sklepie technikalia.pl można dokonać poprzez:

I. Płatności internetowe Dotpay.pl, które umożliwiają opłacenie zamówienia przy użyciu:
kart płatniczych;
karty płatnicze dotpay
- przelewów transferowych i e-przelewów (pełna integracja procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym – wszystkie dane do przelewu są uzupełnianie automatycznie);
transfer dotpay
- płatności gotówkowych (za towary i usługi zamówione w internecie można zapłacić gotówką w stacjonarnych, naziemnych punktach);
gotowka dotpay
- płatności mobilnych (przy użyciu telefonów komórkowych);
mobile dotpay
- portmonetek elektronicznych.

 
paypal

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania płatności od operatora i po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji.

II. Przelew na konto
Dane do płatności:
PKO BP
Numer konta: 95 1020 1055 0000 9302 0400 2366

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia np. Zamówienie nr 22.

Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres sklep@technikalia.pl. Przyspieszy to proces realizacji zamówienia.
Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 5 dni od dnia jej zawarcia. Po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu wpłaty na konto i przesłaniu przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

III. Gotówką przy odbiorze zamówienia od kuriera (za pobraniem)
Realizacja zamówienia i wysyłka rozpoczyna się po przesłaniu przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.